Vrbovsko: 18. Bundevijada

Vrbovsko: 18. Bundevijada

U Gradskoj sportskoj dvorani, 8. i 9. listopada od 10,00 – 18,00  moći ćete uživati u Bundevijadi, kupnji bundeva, bučinog ulja, proizvoda od bundeve te ostalih eko-etno proizvoda, kulturno-umjetničkom programu, predstavljanju starinskih i nesvakidašnjih jela, izboru za najmanju , najinteresantniju i najtežu bundevu, natjecanju za najljepši izlagački prostor te bogatoj gastronomskoj ponudi.

Prelistajte program, pridružite se radionici za djecu, degustirajte slastice od bundeva i uživajte u jesenskom ugođaju.

Subota, 08. listopada

10,00 SATI
XVIII. BUNDEVIJADA
Izložba autohtono uzgojene hrane i običaja Gorskog kotar
13,00 SATI
OTVORENJE XVIII. BUNDEVIJADE
Izložbu otvara gradonačelnik Grada
Vrbovskog Dražen Mufić, dipl.ing.
Vokalna skupina DiM, Delnice
Mažoretkinje DND-a Ogulin
14,00 SATI
NAJLJEPŠI IZLAGAČKI PROSTOR
Natjecanje u izboru za „Najljepši štand“
BIRAJMO SPECIJALITETE OD BUČE
Natjecanje u izboru „Najfinijeg slanog i slatkog jela“
14,00 – 15,00 SATI
„ČAROBNA BUNDEVA“
kreativna radionica za djecu
14,05 SATI
KUD „Ivan Fonović Zlatela“ Kršan
14,20 SATI
Dječji vrtić „Bambi“, Vrbovsko
14,30 – 15,30 SATI
KULINARSKI SHOW „Gorski kotao“
Vanjina oujje kuhinja , priča o kuharici Merice Majetić,
prezentacija i degustacija tradicijskih slatkih i slanih specijaliteta
14,45 SATI
Zbor Župe sv. Ivana Nepomuka Vrbovsko
14,55 SATI
DSR „Marigold“, Delnice
15,10 SATI
Klapa Liburnia, Rijeka
15,30 SATI
SKD „Prosvjeta“, FA Sveti Nikola, Rijeka
15,45 SATI
NAJLJEPŠI IZLAGAČKI PROSTOR
BIRAJMO SPECIJALITETE OD BUČE
Proglašenje pobjednika
16,00 SATI
DSR „Marigold“, Delnice
16,10 SATI
KUD Bukovac, Zagreb
16,25 SATI
CPS „Vrtičkarji“, Slovenija
16,40 SATI
SKD „Prosvjeta“, FA Sveti Nikola, Rijeka
17,00 – 18,15 SATI
GLAZBENA BUNDEVA
REVIJA PUHAČKIH ORKESTARA
Gradska glazba Krk
Puhački orkestar DVD-a Vrbovsko
Puhački orkestar DVD-a Gornji Desinec
10,00 – 20,00 SATI
UGOSTITELJSKA PONUDA POD ŠATOROM UZ ŽIVU GLAZBU

Nedjelja, 09. listopada

10,00 SATI
XVIII. BUNDEVIJADA
Izložba autohtono uzgojene hrane i običaja Gorskog kotara
13,00 SATI
PREDSTAVLJANJE IZLAGAČA
13,15 SATI
„ Nacionalna zajednica Crnogoraca“ , Rijeka
13,30 SATI
„MOJA JE BUNDEVA NAJ“
Izbor najteže , najmanje i
najzanimljivije ukrasne bundeve
14,00 – 15,00 SATI
„ČAROBNA BUNDEVA“
kreativna radionica za djecu
14,00 SATI
Mješoviti pjevački zbor GIMPL, Ravna Gora
14,15 SATI
KUD „Tišničani“, Sisak
14,30 – 15,30 SATI
KULINARSKI SHOW „Gorski kotao“
Vanjina oujje kuhinja , priča o kuharici Merice Majetić,
prezentacija i degustacija tradicijskih slatkih i slanih specijaliteta
„MOJA JE BUNDEVA NAJ“ , vaganje najtežih bundeva
15,00 SATI
Vokalna skupina VITA NEO, Ravna Gora
15,15 SATI
Mažoretkinje Nedelišća
15,30 SATI
KUD „Mostanje“, Karlovac
15,45 SATI
Osnovna glazbena škola Ive Tijardovića Delnice,
Nastup učenika područnog odjeljenja Vrbovsko
16,00 SATI
Dječji vrtić „Bambi“, PO Moravice
16,10 SATI
OŠ „I.G. Kovačića, Vrbovsko“
Dramska- plesna skupina,
OŠ „I.G.Kovačića, Vrbovsko“, PŠ Jablan
Igrokaz, „Dobra stara vremena“
16,30 SATI
KUD „Sveta Ana -Vučjak“, Karlovac
16,45 SATI
Povijesna sekcija KUD-a „Frankopan“, Severin na Kupi i
Karlovačka građanska garda
17,00 SATI
KUD „Tounjčica“, Tounj
17,30 SATI
„MOJA JE BUNDEVA NAJ“
Proglašenje pobjednika u natjecanju za
najtežu , najmanju i najinteresantniju bundevu
18,00 SATI ZAVRŠETAK

The event is finished.

Datum

08 lis 2022
Expired!

Vrijeme

10:00 - 18:00

Ponavljanje događaja

- daily
QR Code

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)