Advent je stigao i u Medulin! Uz adventske kućice prepune zanimljive hrane i pića male okice očekuju dječji kutak i dječje radionice.
Prelistajte program i pronađite prelsatka događanja za svoje klince.
Medulin, riva – trg kod Malina
Nedjelja 27.11.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
11:00 Sveta misa – crkva Svete Agneze
12:00 Procesija od crkve Sv. Agneze do crkvice Gospa od Zdravlja (na placi)
12:15 Paljenje 1. Adventske svijeće uz mini koncert zbora i domjenak
Petak 2.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
15:00 – 19:30 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
16:00 Otvaranje Izložbe Dječjeg vrtića Medulin „Obojani mozaik djetinjstva“
20:00 Koncert: Koktelsi
Subota 3.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
12:00 – 18:00 Dječji kutak – veseli napuhanci (Zemlja zabave)
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Rozi Make Up Corner – Božični Face Painting
20:00 Koncert: Akustic Jeam Quartet
Nedjelja 4.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
11:00 Sveta misa – crkva Svete Agneze
12:00 Procesija od crkve Sv. Agneze do crkvice Gospa od Zdravlja (na placi)
12:15 Paljenje 2. Adventske svijeće
Utorak 6.12
9:30 Adventski vlakić za djecu iz vrtića do Malina
10:00 Kićenje Božičnog drvca ručno izrađenim ukrasima (djeca iz svih vrtića s područja općine Medulin, MedulinArt)
10:30 Doček svetog Nikole i Krampusa – dolazak brodom
Petak 9.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
15:00 – 19:30 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Likovno – kreativna radionica DV Medulin, skupina Zvjezdice: “Radionica najljepših želja“
19:00 – 20:00 Putovanje kroz prošlost i Zumba – sudjeluj i ti! (plesni studio Pirueta)
20:00 Koncert: Klapa Škerac
Subota 10.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
12:00 – 18:00 Dječji kutak – veseli napuhanci (Zemlja zabave)
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Dječje radionice – izrada mini novogodišnjih patuljaka (studio Taft Craft)
20:00 Koncert: Grooversi
Nedjelja 11.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
11:00 Sveta misa – crkva Svete Agneze
12:00 Procesija od crkve Sv. Agneze do crkvice Gospa od Zdravlja (na placi)
12:15 Paljenje 3. Adventske svijeće
Petak 16.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Dječje radionice – izrada novogodišnjih ukrasa za bor (studio Taft Craft)
20:00 Koncert: Alen Vitasović
Subota 17.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
12:00 – 18:00 Dječji kutak – veseli napuhanci (Zemlja zabave)
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Dječje radionice – izrada ukrasnih anđela (studio Taft Craft)
20:00 Koncert: Čelične četke
Nedjelja 18.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
11:00 Sveta misa – crkva Svete Agneze
12:00 Procesija od crkve Sv. Agneze do crkvice Gospa od Zdravlja (na placi)
12:15 Paljenje 4. Adventske svijeće
Petak 23.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Dječje radionice – izrada novogodišnjih čestitki (studio Taft Craft)
20:00 Koncert: Škico Acoustic Band
Subota 24.12.
10:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
12:00 – 18:00 Dječji kutak – veseli napuhanci (Zemlja zabave)
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 – 19:00 Dolazak Djeda Mraza i podjela poklona uz Čarobnu vilu dobrih želja
20:00 Koncert: Lara Demarin & Branzinos
Srijeda 28.12.
13:00 Paint and Wine u 3MC, Placa, Medulin
Petak 30.12.
12:00 – 24:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
15:00 – 20:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila)
17:00 Zimsko kino kod Malina: dječji filma “Eliot spašava Božić (2018)” – sinkronizirano
19:30 Zimsko kino kod Malina: filma “Prije noćnog vlaka”
21:30 Koncert: Dean Bakić
Subota 31.12.
10:00 – 12:00 Novogodišnja atletska utrka
10:00 Dječaci i djevojčice (300 m)–predškolci
10:10 Dječaci i djevojčice (600 m) – 1 do 4 razred
10:20 Dječaci i djevojčice (800 m) – 5 do 8 razred
10:45 Glavna utrka – muškarci i žene – dužina staze 5000 m
10:00 – 16:00 Adventske kućice – lokalni ugostitelji predstavljaju svoju hranu i piće
10:00 – 14:00 Dječji kutak – veseli napuhanci (Zemlja zabave)
10:00 -14:00 Dječji kutak – Srednjovjekovni tabor i skrovište Djeda Mraza (Udruga Mutila )
12:00 – 14:00 Koncert: Mejaši